TP-Link TL-SC3230N udhëzues

TP-Link TL-SC3230N
(1)
  • Numri i faqeve: 94
  • Lloji i skedarit: PDF

TL-SC3230N

Wireless N Megapixel Surveillance Camera

REV: 1.0.0
1910010754
TP-Link TL-SC3230N

Keni nevojë për ndihmë?

Numri i pyetjeve: 0

A keni ndonjë pyetje në lidhje me TP-Link TL-SC3230N apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më shumë detaje të jepni për çështjen dhe pyetjen tuaj, aq më e lehtë do të jetë për pronarët TP-Link TL-SC3230N e tjerë për t'iu përgjigjur saktë pyetjes tuaj.

Indeksi

Shikoni udhëzuesin për TP-Link TL-SC3230N këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Kamerat e sigurisë dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 6.5. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me TP-Link TL-SC3230N apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

TP-Link TL-SC3230N specifikimet

Të përgjithshme
Markë TP-Link
Model TL-SC3230N
Produkt Kamera e sigurisë
EAN 845973054137
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit PDF
Video
Maximum resolution 1280 x 1024 pixels
Video formats supported M-JPEG,MPEG4
Supported graphics resolutions 320 x 240,1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),640 x 480 (VGA)
Supported video modes -
Frame rate 30 fps
Total megapixels 1.3 MP
Camera
Minimum illumination 0.5 lx
Viewing angle, horizontal 46 °
Viewing angle, vertical 35 °
Image sensor
Sensor type CMOS
Optical sensor size 1/4 "
Progressive scan
Lens system
Optical zoom - x
Digital zoom 10 x
Fixed focal length 4.3 mm
Security
Video motion detection
IP address filtering
Security algorithms HTTPS
Password protection type User
HTTPS encryption
Storage
Built-in HDD -
Night vision
Night vision -
Performance
Type -
PTZ control
Placement supported Indoor
Alarm input/output
Connectivity technology Wireless
Certification CE, FCC, RoHS
Design
Form factor Box
Product colour White
Mounting type Ceiling/wall
Packaging content
Quick start guide
Cables included LAN (RJ-45)
Mounting kit
Manual
User guide
Ports & interfaces
Interface RJ-45
Microphone in
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
DC-in jack
Audio
Audio formats supported AMR
Built-in microphone
Audio system 2-way
Network
Ethernet LAN
Cabling technology 10/100Base-T(X)
Wi-Fi -
Supported network protocols TCP/IP, DHCP, PPPoE, ARP, ICMP, FTP, SMTP, Samba, NFS, DNS, NTP, UPnP, RTSP, RTP, RTCP, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, 3GPP/ISMA RTSP
Weight & dimensions
Width 74.5 mm
Depth 54.3 mm
Height 34.7 mm
Power
Power over Ethernet (PoE) -
Power consumption (typical) 12 W
DC output voltage +12V
Technical details
Sustainability certificates RoHS
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 0 - 40 °C
Storage temperature (T-T) -40 - 70 °C
Operating relative humidity (H-H) 10 - 90 %
Storage relative humidity (H-H) 5 - 90 %
Other features
Compatible operating systems Windows 98/ME/2000/2003/XP/Vista/7, Mac OS, Linux
F-number (relative aperture) 1.8
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Më poshtë, do të gjeni pyetjet më të shpeshta në lidhje me TP-Link TL-SC3230N.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu