Toshiba 26DL933G udhëzues

Toshiba 26DL933G
5.6 · 1
PDF udhëzues
 · 55 faqe
Anglisht
udhëzuesToshiba 26DL933G
26DL933G
26DL934G
OWNER’S MANUAL
DIGITAL Series

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Toshiba 26DL933G këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Televizorët dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 5.6. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Toshiba 26DL933G apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Indeksi

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Toshiba 26DL933G dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Toshiba 26DL933G t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Toshiba 26DL933G specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Toshiba 26DL933G.

See your digital world in a whole new way. Enjoy movies and photos with the great image quality and high-definition deta...
No need to buy external speakers for great audio.  With integrated speakers this display is ready to go once you’re conn...
The display is equipped with standard VESA mounting for showcasing on a wall or swivel arm.
Dual HDMI ports means more options and more devices you can connect for big screen, HD visuals.*
*High definition (HD) c...
Convenience in the palm of your hand with a remote control that makes controlling your display easier than ever.
Të përgjithshme
Markë Toshiba
Model 26DL933G | 26DL933G
Produkt Televizion
EAN 5900496519053
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal 26 "
Display resolution 1366 x 768 pixels
HD type HD
Supported video modes 1080i,1080p,480i,480p,576i,576p,720i,720p
Display brightness 350 cd/m²
Response time 20 ms
LED backlighting type Edge-LED
Viewing angle, horizontal 160 °
Viewing angle, vertical 160 °
Comb filter 3D
Motion interpolation technology AMR (Active Motion Rate)
Viewable size, horizontal 575.8 mm
Viewable size, vertical 323.7 mm
Native aspect ratio 16:9
Other features
3D -
Built-in speaker(s)
Annual energy consumption 42.34 kWh
Energy efficiency class (old) A
Batteries included
Disc types supported CD,DVD,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW
Performance
Noise reduction
Video formats supported AVCHD,AVI,DAT,H.264,M-JPEG,MKV,MP4,MPEG1,MPEG2,MPEG4,MPG,VOB,XVID
Audio formats supported AAC,HE-AAC,LPCM,MP3,MP4
Image formats supported JPG
Teletext function
Teletext 1000 pages
Parental control
Local dimming -
24p support
Optical disc player type DVD player
Game mode
DVD player
Design
Product colour Black
VESA mounting
Panel mounting interface 100 x 100 mm
LED indicators
On/off switch
TV tuner
Tuner type Analog & digital
Analog signal format system NTSC,NTSC 4.43,PAL BG,PAL DK,PAL I,SECAM B/G,SECAM D/K,SECAM L
Digital signal format system DVB-C,DVB-C2,DVB-T
Audio
Number of speakers 2
RMS rated power 10 W
Audio system Dolby Digital +
Ports & interfaces
HDMI ports quantity 2
DVI port
DVI-D ports quantity 0
USB 2.0 ports quantity 1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 0
Component video (YPbPr/YCbCr) in 1
Composite video in 1
PC in (D-Sub)
PC Audio in
SCART ports quantity 1
Ethernet LAN (RJ-45) ports 0
Common interface (CI)
Common interface Plus (CI+)
S-Video inputs quantity 0
Headphone outputs 1
Network
Ethernet LAN
Wi-Fi
Management features
Electronic Programme Guide (EPG)
On/Off timer
Control type Buttons
Auto power off
Power
Power consumption (max) 65 W
Power consumption (standby) 0.3 W
Power consumption (typical) 29 W
AC input voltage 220 - 240 V
AC input frequency 50 - 60 Hz
Certificates
Certification RoHS
Weight & dimensions
Width (without stand) 644 mm
Depth (without stand) 54 mm
Height (without stand) 447 mm
Weight (without stand) 6900 g
Width (with stand) 644 mm
Depth (with stand) 186 mm
Height (with stand) 408 mm
Weight (with stand) 8000 g
Package dimensions (WxDxH) 822 x 132 x 485 mm
Packaging data
Package weight 10500 g
Remote control included
Quick start guide
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Toshiba 26DL933G më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate