Synology DS3612xs udhëzues

Synology DS3612xs
6.2 · 1
PDF udhëzues
 · 181 faqe
Anglisht
udhëzuesSynology DS3612xs
Synology DiskStation User's Guide
Based on DSM 4.1
Document ID
Syno_UsersGuide_DS_20120808

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Synology DS3612xs këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Nas dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 6.2. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Synology DS3612xs apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Indeksi

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Synology dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Samsung Galaxy A7 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Synology DS3612xs specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Synology DS3612xs.

Të përgjithshme
Markë Synology
Model DS3612xs
Produkt Nas
EAN 0846504001194, 8465040011942, 0320127536948, 0656442473515, 4711747211913, 5054533400931, 5053866635935, 4711174721191, 5054484400936, 0172302732207, 0800620702670
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit PDF
Storage
Total installed storage capacity - TB
Number of storage drives installed 0
Number of storage drives supported 12
Storage drive capacity - GB
Maximum supported storage capacity 48 TB
Hot-swap drive bays
Storage drive size 2.5/3.5 "
Supported file systems ext3,ext4,NTFS
Storage drive interface Serial ATA,Serial ATA II
Memory
Internal memory type DDR3
Internal memory 2 GB
Maximum RAM supported 6 GB
Processor
Processor frequency 3.1 GHz
Processor cores 2
Other features
Networking features Gigabit LAN
Fan 120mm
Power requirements 100 - 240VAC, 50/60Hz
Network
Supported network protocols CIFS, AFP, NFS, FTP, WebDAV, iSCSI, Telnet, SSH, SNMP, VPN
Wake-on-LAN ready
Performance
Security algorithms HTTPS,SSH,SSL/TLS
Access Control List (ACL)
Management protocols SNMP
Compatible memory cards Not supported
Noise level 29.4 dB
Ports & interfaces
Ethernet LAN (RJ-45) ports 4
USB 2.0 ports quantity 4
FireWire 400
FireWire 800
HDMI ports quantity 0
USB 1.1 ports quantity 0
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 0
VGA (D-Sub) ports quantity 0
External mini-SAS ports 0
PS/2 ports quantity 0
USB port
Design
Number of fans 2 fan(s)
LED indicators
Product colour Black
Power
Power consumption (typical) 132 W
Weight & dimensions
Width 300 mm
Depth 340 mm
Height 310 mm
Weight 1053 g
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 5 - 35 °C
Storage temperature (T-T) -10 - 70 °C
Relative humidity 5 - 95 %
Operating altitude 0 - 3050 m
Technical details
Sustainability certificates RoHS
Certificates
Certification FCC Class A, CE Class A, BSMI Class A
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Synology DS3612xs më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate