StarTech.com MST30C2HDPPD udhëzues

StarTech.com MST30C2HDPPD
10 · 1
PDF udhëzues
 · 14 faqe
Anglisht
udhëzuesStarTech.com MST30C2HDPPD
Manual Revision: 06/16/2017
For the latest information, technical specications, and support for
this product, please visit www.StarTech.com/MST30C2HDPPD.
FR: Guide de l’utilisateur - fr.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
IT: Guida per l’uso - it.startech.com

MST30C2HDPPD

USB-C™ Docking Station for Laptops - Hard

Drive Bay - MST and Power Delivery - 4K

*actual product may vary from photos

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për StarTech.com MST30C2HDPPD këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Pajisje kompjuterike dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 10. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me StarTech.com MST30C2HDPPD apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me StarTech.com MST30C2HDPPD dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të StarTech.com MST30C2HDPPD t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

StarTech.com MST30C2HDPPD specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të StarTech.com MST30C2HDPPD.

With Display Port, HDMI MHL, and HDMI 2.0 you’ll get all the ports you need to easily connect your device for big screen...
Të përgjithshme
Markë StarTech.com
Model MST30C2HDPPD | MST30C2HDPPD
Produkt Pajisje kompjuteri
EAN 0065030864923
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Other features
Chipset VIA/VLI - VL813, MegaChips - STDP4320, ASMedia - ASM1153E, Realtek - RTL8153, C-Media - CM6533, Texas Instruments - TPS65986
USB data transfer rates 12,480,5000 Mbit/s
Cable length 1 m
Network
Networking standards IEEE 802.3,IEEE 802.3ab
Ethernet LAN
Full duplex
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
Ethernet LAN data rates 10,100,1000 Mbit/s
Wake-on-LAN ready
Performance
Data transfer rate 5 Gbit/s
Number of displays supported 2
UASP support
Product colour Black,Silver
Housing material Plastic
Card reader integrated
On/off switch
Brand compatibility Any brand
Certification CE, FCC, REACH
Maximum digital resolution 3840 x 2160 pixels
Ports & interfaces
DisplayPorts quantity 2
Microphone in
Headphone outputs 1
Combo headphone/mic port
Headphone connectivity 3.5 mm
DC-in jack
HDMI ports quantity 0
Connectivity technology Wired
USB 2.0 ports quantity 0
Host interface USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 3
Software
Windows operating systems supported Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64
Power
AC input voltage 100 - 240 V
Output voltage 20 V
Input current 2 A
Output current 5 A
Power plug type Type N
Power consumption (typical) 100 W
Compatible power plug types AU,EU,JP,UK,US
Power supply 60 W
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 0 - 60 °C
Storage temperature (T-T) -40 - 70 °C
Operating relative humidity (H-H) 0 - 95 %
Weight & dimensions
Width 90 mm
Depth 170 mm
Height 46 mm
Weight 321 g
Packaging data
Package weight 1913 g
Package height 118 mm
Package depth 288 mm
Package width 185 mm
Quantity per pack 1 pc(s)
Packaging content
Cables included USB Type-C
Quick start guide
Number of screws 4
Storage
Number of HDDs supported 1
Supported HDD interfaces Serial ATA,Serial ATA II,Serial ATA III
Supported HDD sizes 2.5 "
Number of HDDs installed 0
Sustainability
Sustainability certificates RoHS
Technical details
Harmonized System (HS) code 84733020
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth StarTech.com MST30C2HDPPD më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate