StarTech.com DK30CH2DPPD udhëzues

StarTech.com DK30CH2DPPD
6 · 1
PDF udhëzues
 · 10 faqe
Anglisht
udhëzuesStarTech.com DK30CH2DPPD
Manual Revision: 02/01/2019
For the latest information, technical specications, and support for
this product, please visit www.StarTech.com/
FR: Guide de l’utilisateur - fr.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
IT: Guida per l’uso - it.startech.com

DK30CH2DPPD

DK30CH2DPPDU

USB-C Triple-4K Monitor Laptop Dock -

Power Delivery

*actual product may vary from photos

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për StarTech.com DK30CH2DPPD këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Pajisje kompjuterike dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 6. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me StarTech.com DK30CH2DPPD apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me StarTech.com DK30CH2DPPD dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të StarTech.com DK30CH2DPPD t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

StarTech.com DK30CH2DPPD specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të StarTech.com DK30CH2DPPD.

With both DVI and HDMI ports this display is ready to connect for brilliant HD visuals over a smooth digital connection....
With Display Port, HDMI MHL, and HDMI 2.0 you’ll get all the ports you need to easily connect your device for big screen...
Të përgjithshme
Markë StarTech.com
Model DK30CH2DPPD | DK30CH2DPPD
Produkt Pajisje kompjuteri
EAN 0065030867672
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Ports & interfaces
Connectivity technology Wired
USB 2.0 ports quantity 0
Host interface USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity 2
HDMI ports quantity 1
Microphone in
Headphone outputs 1
Headphone connectivity 3.5 mm
Combo headphone/mic port
DC-in jack
DisplayPorts quantity 2
Sustainability
Sustainability certificates RoHS
Performance
Certification CE, FCC, TAA, REACH
Product colour Black,Silver
Maximum digital resolution 4096 x 2160 pixels
UASP support
Cable lock slot
Housing material Plastic
Brand compatibility Any brand
On/off switch
Data transfer rate 5 Gbit/s
Card reader integrated
Other features
Chipset DisplayLink - DL-6950, Genesys Logic - GL3523, Texas Instruments - TPS65982, Parade Technologies - PS176
Number of microphone inputs 1
Network
Networking standards IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Ethernet LAN
Ethernet LAN data rates 10,100,1000 Mbit/s
Full duplex
Auto MDI/MDI-X
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
Software
Windows operating systems supported Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64
Mac compatibility
Mac operating systems supported Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.14 Mojave
Other operating systems supported Chrome
Power
AC input voltage 100 - 240 V
Input current 2 A
Output current 6 A
Output voltage 20 V
Power plug type Type N
Compatible power plug types AU,JP
Power supply 60 W
Packaging content
AC adapter included
Manual
Cables included USB Type-C
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 0 - 60 °C
Storage temperature (T-T) -20 - 60 °C
Operating relative humidity (H-H) 0 - 95 %
Weight & dimensions
Width 82 mm
Depth 270 mm
Height 34 mm
Weight 385 g
Packaging data
Package weight 1400 g
Package height 71 mm
Package depth 296 mm
Package width 161 mm
Logistics data
Master (outer) case length 370 mm
Master (outer) case height 382 mm
Products per master (outer) case 10 pc(s)
Master (outer) case width 318 mm
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth StarTech.com DK30CH2DPPD më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate