Sharp LC-50LE752 udhëzues

Sharp LC-50LE752
5.9 · 1
PDF udhëzues
 · 64 faqe
Anglisht
udhëzuesSharp LC-50LE752

TINS-F657WJZZ

LC-39LE750E/V LC-50LE750E/V
LC-39LE751E/K/V LC-50LE751E/K/V LC-60LE751E/K LC-70LE751E/K
LC-39LU751E LC-50LU751E LC-60LU751E
LC-39LE752E/V LC-50LE752E/V LC-60LE752E LC-70LE752E
LC-39LM752E/V LC-50LM752E LC-60LM752E
LC-39LK752E LC-50LK752E LC-60LK752E
LC-39LX752E LC-50LX752E LC-60LX752E
LC-39LE754E/V LC-50LE754E/V LC-60LE754E LC-70LE754E
PIN
LC-39LE750E-V / LC-50LE750E-V
LC-39LE751E -K-V / LC-50LE751E-K-V / LC-60LE751E-K / LC-70LE751E-K
LC-39LE752E / LC-50LE752E-V / LC-60LE752E / LC-70LE752E
LC-39LE754E / LC-50LE754E-V / LC-60LE754E / LC-70LE754E
13P04-PL-NG
F657WJZZ

SHARP CORPORATION

http://www.sharp.eu
Sharp Electronics Europe Ltd.
4 Furzeground Way, Stockley Park
Uxbridge, Middlesex, UB11 1EZ, UK
NET+
LCD TELEVIZOR U BOJI
LCD TELEVIZOR U BOJI
BARVNI LCD TELEVIZOR
TELEWIZOR KOLOROWY LCD
LCD SZÍNESTELEVÍZIÓ
TELEVIZOR S BAREVNOU LCD OBRAZOVKOU
TELEVÍZOR S FAREBNOU LCD OBRAZOVKOU
КОЛЬОРОВИЙ ТЕЛЕВІЗОР З
РІДКОКРИСТАЛІЧНИМ ДИСПЛЕЄМ
VÄRVILINE LCD-TELER
ŠĶIDRO KRISTĀLU EKRĀNA (LCD)
KRĀSU TELEVIZORS
SPALVINIS LCD TELEVIZORIUS
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΕ ΕΓΧΡΩΜΗ ΟΘΟΝΗ LCD
(ΥΓΡΩΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩΝ)
LCD RENKLİ TELEVİZYON
TELEVIZOR COLOR LCD
ВАДКАКРЫСТАЛІЧНЫ КАЛЯРОВЫ ТЭЛЕВІЗАР
LCD COLOUR TELEVISION
PRIRUČNIK ZA RUKOVANJE
UPUTSTVO ZA UPOTREBU
PRIROČNIK ZA UPORABO
INSTRUKCJA OBSŁUGI
KEZELÉSI ÚTMUTATÓ
VOD K OBSLUZE
VOD NA OBSLUHU
ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
KASUTUSJUHEND
LIETANAS ROKASGRĀMATA
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
KULLANMA KILAVUZU
MANUAL DE UTILIZARE
ДАПАМОЖНІК ПА ЭКСПЛУАТАЦЫІ
OPERATION MANUAL
ENGLISH
POLSKI
MAGYAR
ČESKY
SLOVENSKY
УКРАЇНСЬКА
EESTI
LATVISKI
LIETUVIŠKAI
ΕΛΛΗΝΙΚΑ
TÜRKÇE
SLOVENŠČINA
ROMÂNÂ
SRPSKI
HRVATSKI
Tiskano u Poljskoj
Štampano u Poljskoj
Tiskano v Poljska
Wydrukowano w Polsce
Készült Lengyelországban
Vytištěno v Polsku
Vytlačené v Poľsku
Надруковано в Польщі
Trükitud Poolas
Iespiests Polijā
Išspausdinta Lenkijoje
Τυπώθηκε στην Πολωνία
Polonya’da basılmıştır
Tipărit în Polonia
Надрукавана ў Польшча
Printed in Poland
PRIRUČNIK ZA RUKOVANJE / UPUTSTVO ZA UPOTREBU / PRIROČNIK ZA UPORABO / INSTRUKCJA OBSŁUGI
/ KEZELÉSI ÚTMUTATÓ / NÁVOD K OBSLUZE / NÁVOD NA OBSLUHU / ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ /
KASUTUSJUHEND / LIETOŠANAS ROKASGRĀMATA /NAUDOJIMO INSTRUKCIJA / ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ /
KULLANMA KILAVUZU / MANUAL DE UTILIZARE / ДАПАМОЖНІК ПА ЭКСПЛУАТАЦЫІ / OPERATION MANUAL

Shikoni udhëzuesin për Sharp LC-50LE752 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Televizorët dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 5.9. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Sharp LC-50LE752 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Sharp dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Sharp t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
Be prepared for brilliant visuals and crisp images with the unforgettable quality of this stunning FHD display.*
No need to buy external speakers for great audio.  With integrated speakers this display is ready to go once you’re conn...
Easily connect with the convenient DVI port for stunning HD visuals through a high quality and reliable digital connecti...
The display is equipped with standard VESA mounting for showcasing on a wall or swivel arm.
Të përgjithshme
Sharp
LC-50LE752 | LC-50LE752E
Televizion
4974019777061
Anglisht
Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal50 "
HD typeFull HD
Display resolution1920 x 1080 pixels
Contrast ratio (typical)5000:1
Display brightness350 cd/m²
LED backlighting typeEdge-LED
Native refresh rate100 Hz
Display diagonal (metric)127 cm
Response time- ms
Screen shapeFlat
Motion interpolation technologyActive Motion 200
Native aspect ratio16:9
Other features
3D
Built-in speaker(s)
Annual energy consumption102 kWh
Energy efficiency class (old)A+
Wi-Fi ready
Ziggo certified-
Digital Living Network Alliance (DLNA) certified
TV tuner
Tuner typeAnalog & digital
Analog signal format systemNTSC, PAL, SECAM
Digital signal format systemDVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T
Audio
Number of speakers2
RMS rated power30 W
Audio systemDolby Digital Plus
Ports & interfaces
HDMI ports quantity4
PC in (D-Sub)
HDMI version1.4
Audio Return Channel (ARC)
DVI port
DVI-D ports quantity0
USB 2.0 ports quantity1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity0
Component video (YPbPr/YCbCr) in1
Composite video in1
Digital audio optical out1
SCART ports quantity1
Ethernet LAN (RJ-45) ports1
Common interface (CI)
Common interface Plus (CI+)
Consumer Electronics Control (CEC)Aquos Link
S-Video inputs quantity0
VGA (D-Sub) ports quantity1
Headphone outputs1
Network
Ethernet LAN
Wi-Fi
Smart TV
Internet TV-
Smart TV-
Video on Demand (VOD) support-
Management features
Electronic Programme Guide (EPG)
Auto power off
Performance
Teletext function
Teletext1000 pages
Local dimming
Design
VESA mounting
Panel mounting interface400 x 200 mm
Product colourSilver
On/off switch
Power
Power consumption (standby)0.24 W
Power consumption (typical)70 W
Power consumption (off)0.16 W
Weight & dimensions
Width (without stand)1123 mm
Depth (without stand)41 mm
Height (without stand)669 mm
Weight (without stand)18500 g
Width (with stand)1123 mm
Depth (with stand)301 mm
Height (with stand)718 mm
tregoni më shumë

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Sharp LC-50LE752 më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate