Salora LED2226FHDVX udhëzues

Salora LED2226FHDVX
8.1 · 2
PDF udhëzues
 · 51 faqe
Anglisht
udhëzuesSalora LED2226FHDVX
EF-CVT-6M18H234-VG62A

GEBRUIKSAANWIJZINGD

Lees alle instructies alvorens deze TV te gebruiken en bewaar de gebruiksaanwijzing
op een veilige plaats om hem later terug te kunnen consulteren.

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Salora LED2226FHDVX këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Televizorët dhe është vlerësuar nga 2 njerëzit me një mesatare prej 8.1. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Salora LED2226FHDVX apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Salora LED2226FHDVX dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Salora LED2226FHDVX t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Salora LED2226FHDVX specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Salora LED2226FHDVX.

Be prepared for brilliant visuals and crisp images with the unforgettable quality of this stunning FHD display.*
Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
Videos and games come to life with less stutter or blur for more realistic play with smooth 5 milisecond gray-to-gray re...
Vibrant detail from practically any position with consistent color and image clarity maintained across an ultra-wide 178...
Vibrant detail from practically any position with consistent color and image clarity maintained across an ultra-wide 178...
No need to buy external speakers for great audio.  With integrated speakers this display is ready to go once you’re conn...
The display is equipped with standard VESA mounting for showcasing on a wall or swivel arm.
With both DVI and HDMI ports this display is ready to connect for brilliant HD visuals over a smooth digital connection....
Easily connect with the convenient DVI port for stunning HD visuals through a high quality and reliable digital connecti...
Convenience in the palm of your hand with a remote control that makes controlling your display easier than ever.
Të përgjithshme
Markë Salora
Model LED2226FHDVX | LED2226FHDVX
Produkt Televizion
EAN 2226201112016, 6943355310025
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal 22 "
Display resolution 1920 x 1080 pixels
HD type Full HD
Display brightness 300 cd/m²
Response time 5 ms
LED backlighting type -
Viewing angle, horizontal 178 °
Viewing angle, vertical 178 °
Display diagonal (metric) 56 cm
Contrast ratio (typical) 1000:1
Supported graphics resolutions 1920 x 1080 (HD 1080)
Screen shape Flat
Native aspect ratio 16:9
Other features
3D
Built-in speaker(s)
Disc types supported CD,CD-R,CD-RW,DVD,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW
Energy efficiency class (old) B
Annual energy consumption 47 kWh
Wi-Fi ready -
Ziggo certified -
Design
Product colour Black
VESA mounting
Panel mounting interface 100 x 100 mm
On/off switch
TV tuner
Analog signal format system -
Digital signal format system -
Audio
Number of speakers 2
RMS rated power 3 W
Built-in subwoofer
Equalizer
Ports & interfaces
HDMI ports quantity 1
DVI port
DVI-D ports quantity 0
USB 2.0 ports quantity 1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 0
Component video (YPbPr/YCbCr) in 1
PC in (D-Sub)
PC Audio in
SCART ports quantity 1
Ethernet LAN (RJ-45) ports 0
Common interface (CI)
Common interface Plus (CI+)
S-Video inputs quantity 0
Headphone outputs 1
Card reader integrated
Digital audio coaxial out 1
VGA (D-Sub) ports quantity 1
Network
Ethernet LAN
Wi-Fi
Performance
Optical disc player type DVD player
Video formats supported DIVX,MPEG4,XVID
Image formats supported JPG
Teletext function
Teletext 1000 pages
Local dimming
Game mode
Audio formats supported MP3
DVD player
Management features
Electronic Programme Guide (EPG)
Power
Power consumption (standby) 1 W
Power consumption (typical) 50 W
Weight & dimensions
Width (with stand) 533 mm
Depth (with stand) 150 mm
Height (with stand) 376 mm
Width (without stand) 535 mm
Depth (without stand) 50 mm
Height (without stand) 341 mm
Weight (without stand) 4200 g
Packaging data
Package weight 5885 g
Remote control included
Desktop stand
Manual
Package width 610 mm
Package depth 135 mm
Package height 430 mm
Smart TV
Internet TV
Smart TV
Video on Demand (VOD) support -
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Salora LED2226FHDVX më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate