Philips PFL4308 udhëzues

Philips PFL4308
9.6 · 1
PDF udhëzues
 · 34 faqe
Anglisht
udhëzuesPhilips PFL4308
PFL3008
PFL4008
PFL4308
Register your product and get support at

www.philips.com/welcome

EN User Manual

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Philips PFL4308 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Televizorët dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 9.6. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Philips PFL4308 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Indeksi

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Philips PFL4308 dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Philips PFL4308 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Philips PFL4308 specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Philips PFL4308.

Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
Be prepared for brilliant visuals and crisp images with the unforgettable quality of this stunning FHD display.*
No need to buy external speakers for great audio.  With integrated speakers this display is ready to go once you’re conn...
The display is equipped with standard VESA mounting for showcasing on a wall or swivel arm.
Convenience in the palm of your hand with a remote control that makes controlling your display easier than ever.
Të përgjithshme
Markë Philips
Model PFL4308 | 40PFL4308K/12
Produkt Televizion
EAN 8712581669669
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal 40 "
HD type Full HD
Display resolution 1920 x 1080 pixels
Screen format adjustments 4:3,16:9,Auto
Supported video modes 1080p
Contrast ratio (dynamic) 500000:1
Display brightness 350 cd/m²
LED backlighting type -
Native refresh rate 60 Hz
Display diagonal (metric) 104 cm
Response time - ms
Motion interpolation technology PMR (Perfect Motion Rate) 200 Hz
Screen shape -
Native aspect ratio 16:9
Other features
3D
Supported 3D technologies Philips 3D Max
Built-in speaker(s)
Annual energy consumption 60 kWh
Energy efficiency class (old) A+
Ziggo certified
Canal Digital certified
Batteries included
3D glasses included
Built-in camera
Built-in microphone
TV tuner
Tuner type Analog & digital
Analog signal format system NTSC,PAL,SECAM
Digital signal format system DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T
Auto channel search
Audio
Number of speakers 2
RMS rated power 20 W
Built-in subwoofer
Equalizer
Ports & interfaces
HDMI ports quantity 3
PC in (D-Sub)
DVI port
DVI-D ports quantity 0
Audio input for DVI
USB 2.0 ports quantity 1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 0
Component video (YPbPr/YCbCr) in 1
Composite video in 0
Digital audio optical out 0
RS-232 ports 0
SCART ports quantity 1
RF ports quantity 0
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
Common interface (CI) -
Common interface Plus (CI+)
Digital audio coaxial out 1
S-Video inputs quantity 0
Headphone outputs 1
Network
Ethernet LAN
Wi-Fi
Bluetooth
Smart TV
Internet TV
Smart TV
Performance
Video formats supported AVI,H.264,MKV,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VC-1,WMV9
Audio formats supported AAC,MP3,WMA
Teletext function
Teletext 1000 pages
Local dimming
Plug and Play
Management features
Electronic Programme Guide (EPG)
On Screen Display (OSD)
Auto power off
Design
VESA mounting
Panel mounting interface 200 x 200 mm
Product colour Black
On/off switch
LED indicators
Power
Power consumption (standby) 0.1 W
Power consumption (typical) 41 W
AC input voltage 220 - 240 V
AC input frequency 50 - 60 Hz
Weight & dimensions
Width (without stand) 929 mm
Depth (without stand) 40 mm
Height (without stand) 559 mm
Weight (without stand) 12000 g
Width (with stand) 929 mm
Depth (with stand) 220 mm
Height (with stand) 601 mm
Weight (with stand) 14300 g
Packaging data
Remote control included
Cables included AC
Mounting kit
Desktop stand
Quick start guide
Manual
Camera included
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 5 - 35 °C
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Philips PFL4308 më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate