Philips 47PFL5028H udhëzues

Philips 47PFL5028H
7.1 · 1
PDF udhëzues
 · 74 faqe
Anglisht
udhëzuesPhilips 47PFL5028H

EN User Manual

Register your product and get support at

www.philips.com/welcome

PFL50x8H/12
PFL50x8K/12
PFL50x8T/12
PFL50x8T/60
PFL50x8M/08

Shikoni udhëzuesin për Philips 47PFL5028H këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Televizorët dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 7.1. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Philips 47PFL5028H apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Philips dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Philips t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
Be prepared for brilliant visuals and crisp images with the unforgettable quality of this stunning FHD display.*
No need to buy external speakers for great audio.  With integrated speakers this display is ready to go once you’re conn...
The display is equipped with standard VESA mounting for showcasing on a wall or swivel arm.
Convenience in the palm of your hand with a remote control that makes controlling your display easier than ever.
Të përgjithshme
Philips
47PFL5028H | 47PFL5028H/12
Televizion
8712581670238
Anglisht
Udhëzues përdoruesi (PDF)
Display
Display diagonal47 "
HD typeFull HD
Display resolution1920 x 1080 pixels
Screen format adjustments16:9, Auto, Zoom
Supported graphics resolutions1920 x 1080 (HD 1080)
Supported video modes1080p
Contrast ratio (dynamic)500000:1
Display brightness400 cd/m²
LED backlighting type-
Motion interpolation technologyPMR (Perfect Motion Rate) 300 Hz
Response time- ms
Screen shape-
Native aspect ratio16:9
Other features
3D
2D-3D converter
Built-in speaker(s)
Annual energy consumption65 kWh
Energy efficiency class (old)A++
Batteries included
Digital Living Network Alliance (DLNA) certified
TV tuner
Tuner typeAnalog & digital
Analog signal format systemNTSC, PAL, SECAM
Digital signal format systemDVB-C, DVB-T
Auto channel search
Audio
Number of speakers2
RMS rated power24 W
Auto volume leveller
Ports & interfaces
HDMI ports quantity3
PC in (D-Sub)
DVI port
DVI-D ports quantity0
USB 2.0 ports quantity2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity0
Component video (YPbPr/YCbCr) in1
Digital audio optical out1
SCART ports quantity1
RF ports quantity1
Ethernet LAN (RJ-45) ports1
Common interface (CI)-
Common interface Plus (CI+)
Consumer Electronics Control (CEC)EasyLink
S-Video inputs quantity0
Headphone outputs1
Audio input for DVI
Network
Ethernet LAN
Wi-Fi
Browsing
Smart TV
Internet TV
Smart modesEnergy saving
Lifestyle appsFacebook, Skype, Twitter
Smart TV
Video appsNetflix, YouTube
Performance
Video formats supportedAVCHD, AVI, H.264, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, WMV9
Audio formats supportedAAC, MP3, WMA
Image formats supportedJPEG XR
Teletext function
Teletext1000 pages
Local dimming
Plug and Play
Management features
Electronic Programme Guide (EPG)
On Screen Display (OSD)
Firmware upgradeable
On/Off timer
Auto power off
Design
VESA mounting
Panel mounting interface400 x 400 mm
Product colourBlack
On/off switch-
Power
Power consumption (standby)0.3 W
Power consumption (typical)47 W
AC input voltage220 - 240 V
AC input frequency50 - 60 Hz
Weight & dimensions
Width (without stand)1070 mm
Depth (without stand)133 mm
Height (without stand)770 mm
Weight (without stand)15100 g
Width (with stand)1070 mm
Depth (with stand)225 mm
Height (with stand)702 mm
Weight (with stand)16600 g
Packaging data
Package width1170 mm
Package depth133 mm
Package height770 mm
Package weight19200 g
Remote control included
Warranty card
Cables includedAC
Desktop stand
Quick start guide
Manual
Operational conditions
Operating temperature (T-T)5 - 35 °C
tregoni më shumë

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Philips 47PFL5028H më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate