Philips 42PFL5028H udhëzues

Philips 42PFL5028H
6.7 · 1
PDF udhëzues
 · 74 faqe
Anglisht
udhëzuesPhilips 42PFL5028H

EN User Manual

Register your product and get support at

www.philips.com/welcome

PFL50x8H/12
PFL50x8K/12
PFL50x8T/12
PFL50x8T/60
PFL50x8M/08

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Philips 42PFL5028H këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Televizorët dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 6.7. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Philips 42PFL5028H apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Indeksi

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Philips dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Samsung Galaxy A7 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Philips 42PFL5028H specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Philips 42PFL5028H.

Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
Be prepared for brilliant visuals and crisp images with the unforgettable quality of this stunning FHD display.*
No need to buy external speakers for great audio.  With integrated speakers this display is ready to go once you’re conn...
The display is equipped with standard VESA mounting for showcasing on a wall or swivel arm.
Convenience in the palm of your hand with a remote control that makes controlling your display easier than ever.
Të përgjithshme
Markë Philips
Model 42PFL5028H
Produkt Televizion
EAN 871258167018, 8712581670184, 0871258167018
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit PDF
Display
Display diagonal 42 "
HD type Full HD
Display resolution 1920 x 1080 pixels
Contrast ratio (dynamic) 500000:1
Display brightness 400 cd/m²
LED backlighting type -
Motion interpolation technology PMR (Perfect Motion Rate) 300 Hz
Display diagonal (metric) 107 cm
Response time - ms
Screen shape Flat
Other features
3D
2D-3D converter
Built-in speaker(s)
Annual energy consumption 64 kWh
Energy efficiency class (old) A+
Batteries included
3D glasses included
Set width 958 mm
Wi-Fi ready
TV tuner
Tuner type Analog & digital
Analog signal format system NTSC,PAL,SECAM
Digital signal format system DVB-C,DVB-T
Audio
Number of speakers 2
RMS rated power 24 W
Ports & interfaces
HDMI ports quantity 3
PC in (D-Sub)
DVI port
DVI-D ports quantity 0
USB 2.0 ports quantity 2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 0
RF ports quantity 1
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
Common interface (CI)
Common interface Plus (CI+)
Digital audio coaxial out 1
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
S-Video inputs quantity 0
Headphone outputs 1
Component video (YPbPr/YCbCr) in 1
SCART ports quantity 1
Audio input for DVI
Network
Ethernet LAN
Wi-Fi
Smart TV
Internet TV
Lifestyle apps Skype
Smart TV
Performance
Video formats supported AVI,H.264,MKV,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VC-1,WMV9
Audio formats supported AAC,MP3,WMA
Image formats supported JPG
Teletext function
Teletext 1000 pages
Local dimming -
Management features
Electronic Programme Guide (EPG)
Design
VESA mounting
Panel mounting interface 400 x 400 mm
Product colour Black
On/off switch -
Power
Power consumption (standby) 0.3 W
Power consumption (typical) 46 W
AC input voltage 220 - 240 V
AC input frequency 50 - 60 Hz
Weight & dimensions
Width (without stand) 958 mm
Depth (without stand) 34.4 mm
Height (without stand) 577 mm
Weight (without stand) 13600 g
Width (with stand) 958 mm
Depth (with stand) 205 mm
Height (with stand) 646 mm
Weight (with stand) 15500 g
Packaging data
Package width 1065 mm
Package depth 133 mm
Package height 710 mm
Package weight 16700 g
Remote control included
Cables included Component,SCART
Desktop stand
Quick start guide
Manual
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 5 - 35 °C
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Philips 42PFL5028H më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate