Philips 223S5LSB udhëzues

Philips 223S5LSB
7.9 · 1
PDF udhëzues
 · 34 faqe
Anglisht
udhëzuesPhilips 223S5LSB
www.philips.com/welcome
223S5
EN User manual 1
Customer care and warranty 22
Troubleshooting & FAQs
2
8

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Philips 223S5LSB këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Ekrane dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 7.9. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Philips 223S5LSB apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Philips 223S5LSB dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Philips 223S5LSB t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Philips 223S5LSB specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Philips 223S5LSB.

Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
Be prepared for brilliant visuals and crisp images with the unforgettable quality of this stunning FHD display.*
Videos and games come to life with less stutter or blur for more realistic play with smooth 5 milisecond gray-to-gray re...
Amazing clarity is delivered by 10,000,000:1 Dynamic Contrast Ratio for deeper blacks, brighter whites, and crisper colo...
Sit back and enjoy crystal-clear visuals and images with the vibrant quality of 2 million pixels. The 1920 x 1080 resolu...
The display is equipped with standard VESA mounting for showcasing on a wall or swivel arm.
Easily connect with the convenient DVI port for stunning HD visuals through a high quality and reliable digital connecti...
Të përgjithshme
Markë Philips
Model 223S5LSB | 223S5LSB/00
Produkt Ekran
EAN 8712581740757, 5057454501947
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
SmartResponse 5 ms
HD type Full HD
Display diagonal 21.5 "
Viewable size, horizontal 476.64 mm
Viewable size, vertical 268.11 mm
Native aspect ratio 16:9
Aspect ratio 16:9
Display brightness (typical) 250 cd/m²
Display resolution 1920 x 1080 pixels
Response time 5 ms
Display technology LCD
Supported graphics resolutions 1920 x 1080 (HD 1080)
Contrast ratio (typical) 1000:1
Contrast ratio (dynamic) 10000000:1
Viewing angle, horizontal 170 °
Viewing angle, vertical 160 °
Display number of colours 16.78 million colours
3D
Horizontal scan range 30 - 83 kHz
Vertical scan range 56 - 76 Hz
Separate H/V sync
Sync-on-green (SOG)
Pixel pitch 0.248 x 0.248 mm
Screen shape Flat
Dynamic contrast ratio marketing name -
RGB colour space sRGB
Panel type TFT
Digital vertical frequency 56 - 76 Hz
Digital horizontal frequency 30 - 83 kHz
Backlight type W-LED
Touchscreen
Other features
Display LED
On/off switch -
TV tuner integrated
Mean time between failures (MTBF) 30000 h
Recommended resolution 1920 x 1080 @ 60 Hz
Recyclable packaging material 100 %
Ergonomics
Height adjustment
On Screen Display (OSD)
On Screen Display (OSD) languages CHI (SIMPL),CHI (TR),CZE,DEU,DUT,ENG,ESP,FIN,FRE,GRE,HUN,ITA,JPN,KOR,POL,POR,RUS,SWE,TUR,UKR
Tiltable
Tilt angle range -5 - 20 °
LED indicators Operation,Stand-by
Cable lock slot
VESA mounting
Panel mounting interface 100 x 100 mm
Plug and Play
Cable lock slot type Kensington
Ports & interfaces
VGA (D-Sub) ports quantity 1
DVI port
DVI-D ports quantity 1
HDCP
HDMI ports quantity 0
Built-in USB hub
AC (power) in
Power
Power consumption (typical) 15.64 W
Power consumption (standby) 0.5 W
AC input voltage 100 - 240 V
AC input frequency 50 - 60 Hz
Power consumption (off) 0.5 W
Weight & dimensions
Width (without stand) 503 mm
Depth (without stand) 50 mm
Height (without stand) 316 mm
Width (with stand) 503 mm
Depth (with stand) 213 mm
Height (with stand) 376 mm
Weight (without stand) 2350 g
Weight (with stand) 2610 g
Packaging data
Package width 555 mm
Package depth 107 mm
Package height 414 mm
Package weight 3870 g
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 0 - 40 °C
Storage temperature (T-T) -20 - 60 °C
Relative humidity 20 - 80 %
Operating altitude 0 - 3658 m
Non-operating altitude 0 - 12192 m
Operating relative humidity (H-H) 20 - 80 %
Sustainability
Sustainability certificates ENERGY STAR
Design
Certification CE Mark, FCC Class B, EAC, SEMKO, BSMI, cETLus, TUV/ISO9241-307, WEEE
Product colour Black
Heavy metals free Hg (mercury),Pb (lead)
Market positioning -
Multimedia
Built-in speaker(s)
Built-in camera
Thin Client
Thin client installed
Performance
Windows operating systems supported
Mac operating systems supported
Component video sync Separate sync,Sync-on-green (SOG)
Recycling data
Recyclable material 100 %
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Philips 223S5LSB më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate