Nokia Lumia 620 udhëzues

Nokia Lumia 620
5.3 · 1
PDF udhëzues
 · 110 faqe
Anglisht
udhëzuesNokia Lumia 620

User Guide

Nokia Lumia 620

Issue 1.0 EN-US

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Nokia Lumia 620 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Smartfona dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 5.3. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Nokia Lumia 620 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Indeksi

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Nokia dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Samsung Galaxy A7 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Nokia Lumia 620 specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Nokia Lumia 620.

Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
With a great webcam it’s never been easier to stay in touch and get your work done. Video chat with the family with clea...
Të përgjithshme
Markë Nokia
Model Lumia 620
Produkt Smartfon
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit PDF
Display
Display diagonal 3.8 "
Display resolution 800 x 480 pixels
Touchscreen
Display type LCD
Display number of colours 16.78 million colours
Touch technology Multi-touch
Touchscreen type Capacitive
Sensors
Orientation sensor
Proximity sensor
Accelerometer
Ambient light sensor
Processor
Processor frequency 1 GHz
Processor family Qualcomm
Processor model S4
Storage
RAM capacity 0.5 GB
Compatible memory cards MicroSD (TransFlash)
Maximum memory card size 64 GB
USB mass storage
Camera
Rear camera resolution (numeric) 5 MP
Auto focus
Rear camera flash
Digital zoom 4 x
White balance Auto,Cloudy,Daylight,Incandescent
Video recording
Video recording modes 720p
Maximum frame rate 30 fps
Flash type LED
Zoom capability
Video capture resolution (max) 1280 x 720 pixels
Geotagging
Rear camera resolution 2592 x 1936 pixels
Front camera resolution (numeric) 0.3 MP
Built-in camera
Front camera type -
Rear camera type Single camera
Network
Wi-Fi
Wi-Fi standards 802.11a,802.11b,802.11g,802.11n
Bluetooth
Bluetooth version 3.0+HS
Bluetooth profiles A2DP
2G bands (primary SIM) 900,1800 MHz
3G bands supported 850,900,1900,2100 MHz
SIM card capability Single SIM
SIM card type MicroSIM
Security algorithms EAP,PEAP,WEP,WPA,WPA2
3G standards HSDPA,HSPA+,HSUPA,WCDMA
2G standards EDGE,GSM
Mobile network generation 3G
Navigation
GPS (satellite)
Assisted GPS (A-GPS)
Wi-Fi positioning
Position location
Multimedia
FM radio -
Voice codecs AMR-NB,AMR-WB,EFR,HR
Audio formats supported AMR,ASF,M4A,MP3,MP4,WAV,WMA
Image formats supported EXIF,JPG
Ports & interfaces
USB connector type Micro-USB A
USB version 2.0
USB 2.0 ports quantity 1
HDMI ports quantity -
Headphone connectivity 3.5 mm
Design
Form factor Bar
Product colour Yellow
Other features
Music player
Video playback
Ringer type MP3
Java technology
Polyphonic ring
Voice recording
Rotating
Camera included
EDGE
GPRS
Volume control Digital
Wireless connection
Networking standards IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n
Software
Office support
Operating system installed Windows Phone 8
Platform Windows
Performance
Personal info management (PIM) Alarm clock,Calculator,Calendar,Events reminder,Notes,To-do list
Flight mode
Personalization Menu,Shortcuts
Voice dialling
Video call
Speakerphone
Vibrating alert
Microphone mute
Subscription
Subscription type No subscription
Battery
Battery type BL-4J
Battery capacity 1300 mAh
Talk time (2G) 14.6 h
Talk time (3G) 9.9 h
Standby time (3G) 330 h
Continuous audio playback time 61 h
Messaging
Multimedia Messaging Service (MMS)
Instant messaging (IM)
Short Message Service (SMS)
Chat
E-mail
Text-to-speech message reader
Call management
Call waiting
Call hold
Caller ID
Conference call
Speed dialling
Call timer
Weight & dimensions
Weight 127 g
Width 61.1 mm
Depth 11 mm
Height 115.4 mm
Volume 76 cm³
Packaging content
Quick start guide
Cables included USB
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Nokia Lumia 620 më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate