Nokia Asha 201 udhëzues

Nokia Asha 201
5.4 · 1
PDF udhëzues
 · 37 faqe
Anglisht
udhëzuesNokia Asha 201

Nokia 201 User Guide

Issue 1.0

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Nokia Asha 201 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Celularë dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 5.4. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Nokia Asha 201 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Indeksi

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Nokia Asha 201 dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Nokia Asha 201 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Nokia Asha 201 specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Nokia Asha 201.

Sit back and enjoy crystal-clear visuals and images with the vibrant quality of 2 million pixels. The 1920 x 1080 resolu...
Të përgjithshme
Markë Nokia
Model Asha 201 | A00004077
Produkt Celular
EAN 6438158427761, 6438158426054
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal 2.4 "
Display resolution 320 x 240 pixels
Touchscreen
Display type LCD
Display number of colours 262144 colours
External display
Memory
Flash card support
Compatible memory cards MicroSD (TransFlash)
Internal memory 64 MB
Maximum memory card size 32 GB
Camera
Rear camera
Rear camera resolution (numeric) 2 MP
Rear camera resolution 1600 x 1200 pixels
Digital zoom 4 x
Self-timer
White balance Auto,Daylight,Fluorescent,Incandescent
Network
Wi-Fi
Data network EDGE,GPRS,GSM
WAP 2.0
GSM bands supported 850,900,1800,1900 MHz
GPRS multislot class 12
SIM card capability Single SIM
Data transmission
Bluetooth
Bluetooth version 2.1+EDR
Ports & interfaces
USB connector type Micro-USB B
USB version 2.0
Headphone connectivity 3.5 mm
Messaging
Multimedia Messaging Service (MMS)
Email protocols IMAP4,POP3,SMTP
Instant messaging (IM)
Support for e-mail attachments
Video
Video call
Video capture resolution (max) 176 x 144 pixels
Video playback
Video recording
Maximum frame rate 10 fps
Audio
FM radio
Ringer type MP3
Music player
Voice recording
Audio formats supported AAC,AMR,MIDI,MP3,MP4,WMA
Microphone included
Voice codecs EFR
Weight & dimensions
Volume 85 cm³
Weight 105 g
Width 64.1 mm
Depth 14 mm
Height 115.4 mm
Power
Battery capacity 1430 mAh
Battery type BL-5J
Talk time (2G) 7 h
Standby time (2G) 890 h
Technical details
Subscription type -
Product colour Graphite
Image formats supported BMP,JPG,PNG,WBMP
Volume control Digital
Alarm function
Operating system installed Symbian, 40
Phone features
Form factor Bar
Personal info management (PIM) Alarm clock,Calculator,Calendar,Converter,Countdown timer,Events reminder,Notes,Recorder,Stopwatch,To-do list
Java technology
Vibrating alert
Phonebook capacity 1000 entries
Speakerphone
Personalization Icons,Menu,Shortcuts,Themes
GPS Performance
GPS (satellite)
Position location
Keyboard
Keyboard layout QWERTY
Navigation key
Management features
Support for contact groups
Packaging content
Cables included AC
Manual
User guide
Call management
Call timer
Call waiting
Call hold
Call divert
Other features
Video capability
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Nokia Asha 201 më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate