Netgear ReadyNAS 516 udhëzues

Netgear ReadyNAS 516
5.2 · 1
PDF udhëzues
 · 97 faqe
Anglisht
udhëzuesNetgear ReadyNAS 516
350 East Plumeria Drive
San Jose, CA 95134
USA
April 2013
202-11206-03

ReadyNAS OS 6 Desktop Storage

Systems

Hardware Manual

Models:

ReadyNAS 102
ReadyNAS 104
ReadyNAS 312
ReadyNAS 314
ReadyNAS 316
ReadyNAS 516
EDA 500

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Netgear ReadyNAS 516 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Nas dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 5.2. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Netgear ReadyNAS 516 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Indeksi

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Netgear dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Samsung Galaxy A7 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Netgear ReadyNAS 516 specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Netgear ReadyNAS 516.

Të përgjithshme
Markë Netgear
Model ReadyNAS 516
Produkt Nas
EAN 606449093841, 0606449094121
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit PDF
Processor
Processor model -
Number of processors installed 1
Processor frequency 3.3 GHz
L3 cache 3 MB
Processor cores 2
Processor family -
Storage
Total installed storage capacity 24 TB
Number of storage drives installed 6
Number of storage drives supported 6
Storage drive capacity 4000 GB
RAID levels 0,1,5,6,10,JBOD
Maximum supported storage capacity 24 TB
Hot-swap drive bays
Storage drive size 2.5/3.5 "
Supported file systems ext3,ext4,FAT32,HFS+,NTFS
Storage drive interface Serial ATA
RAID support
Memory
Internal memory 4 GB
Internal memory type -
Network
Ethernet LAN
Ethernet LAN data rates 10,100,1000 Mbit/s
Wi-Fi
Cabling technology 10/100/1000Base-T(X)
Jumbo frames support
DHCP client
iSCSI support
Ports & interfaces
Ethernet LAN (RJ-45) ports 2
USB 2.0 ports quantity 1
eSATA
eSATA ports quantity 3
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 2
Fiber ports quantity 0
Performance
Security algorithms 256-bit AES
Access Control List (ACL)
Number of users 8192 user(s)
Noise level 28 dB
Design
Chassis type Mini Tower
Product colour Black
LED indicators
Display type LCD
Number of fans 1 fan(s)
Power
Power supply unit (PSU) capacity 200 W
Power consumption (typical) 189 W
AC input voltage 100-240 V
AC input frequency 50 - 60 Hz
Packaging content
External power adapter
Weight & dimensions
Width 192 mm
Depth 287.5 mm
Height 259 mm
Weight 7970 g
Software
Windows operating systems supported
Linux operating systems supported
Mac operating systems supported
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 0 - 40 °C
Storage relative humidity (H-H) 5 - 95 %
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Netgear ReadyNAS 516 më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate