LG Optimus L7 udhëzues

LG Optimus L7
5.8 · 1
PDF udhëzues
 · 265 faqe
Anglisht
udhëzuesLG Optimus L7
ȳ

NjƈƄƉƵŽȚǚƸŽȢ

ǍŮȤƾɨɞƾƵƶƀȚȤ

User Guide

LG-P713

MFL67862735 (1.1)www.lg.com
ϲΑέϋ

̶γέΎϓ

ENGLISH

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për LG Optimus L7 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Smartfona dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 5.8. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me LG Optimus L7 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Indeksi

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me LG Optimus L7 dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të LG Optimus L7 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

LG Optimus L7 specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të LG Optimus L7.

Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
Të përgjithshme
Markë LG
Model Optimus L7 | P708
Produkt Smartfon
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal 4.3 "
Display resolution 480 x 800 pixels
Display type LCD
Other features
Touchscreen
Ringer type MP3
Volume control Digital
Sensors
Orientation sensor -
Processor
Processor frequency 1 GHz
Processor family Qualcomm
Processor model MSM 7227A
Storage
Internal storage capacity 4 GB
Compatible memory cards MicroSD (TransFlash)
Maximum memory card size 32 GB
Included memory card size 4 GB
Camera
Rear camera resolution (numeric) 8 MP
Auto focus -
Rear camera flash
Video recording
Front camera type Single camera
Rear camera type Single camera
Network
Wi-Fi
Data network 3G
Wi-Fi standards 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth
2G bands (primary SIM) 850,900,1800,1900 MHz
WAP
Tethering (modem-mode)
SIM card capability Single SIM
3G standards HSDPA
2G standards EDGE,GPRS,GSM
Mobile network generation 3G
Navigation
GPS (satellite)
Assisted GPS (A-GPS)
Position location
Multimedia
FM radio
Audio formats supported MIDI,MP3,WAV
Video formats supported 3GP,MP4
Image formats supported BMP,GIF,JPG,PNG
Ports & interfaces
USB 2.0 ports quantity 1
HDMI ports quantity 0
Design
Form factor Bar
Product colour Black
Messaging
Multimedia Messaging Service (MMS)
Short Message Service (SMS)
E-mail
Call management
Call waiting
Call divert
Performance
Speakerphone
Vibrating alert
Software
Operating system installed Android 4.0
Platform Android
App distribution platform Google Play
Battery
Battery capacity 1700 mAh
Weight & dimensions
Weight 120 g
Width 67 mm
Depth 8.8 mm
Height 125.5 mm
Packaging content
Cables included USB
Memory card included MicroSD
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth LG Optimus L7 më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate