LG IPS237L udhëzues

LG IPS237L
6.9 · 1
PDF udhëzues
 · 28 faqe
Anglisht
udhëzuesLG IPS237L
www.lg.com

OWNER’S MANUAL

IPS LED MONITOR

IPS237L
IPS277L
Please read this manual carefully before operating
your set and retain it for future reference.
IPS LED MONITOR MODEL
ENGLISH

Shikoni udhëzuesin për LG IPS237L këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Ekrane dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 6.9. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me LG IPS237L apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me LG dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të LG t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Videos and games come to life with less stutter or blur for more realistic play with smooth 5 milisecond gray-to-gray re...
Be prepared for brilliant visuals and crisp images with the unforgettable quality of this stunning FHD display.*
Vibrant detail from practically any position with consistent color and image clarity maintained across an ultra-wide 178...
Vibrant detail from practically any position with consistent color and image clarity maintained across an ultra-wide 178...
Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
No matter where you stand, this screen delivers clear, vivid images with 178º wide-viewing angles, so everyone can get a...
Sit back and enjoy crystal-clear visuals and images with the vibrant quality of 2 million pixels. The 1920 x 1080 resolu...
Easily connect with the convenient DVI port for stunning HD visuals through a high quality and reliable digital connecti...
Dual HDMI ports means more options and more devices you can connect for big screen, HD visuals.*
*High definition (HD) c...
The display is equipped with standard VESA mounting for showcasing on a wall or swivel arm.
Të përgjithshme
LG
IPS237L | IPS237L
Ekran
8801031730858
Anglisht
Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal23 "
Response time5 ms
Display brightness (typical)250 cd/m²
Display resolution1920 x 1080 pixels
Display technologyLED
Contrast ratio (typical)1000:1
Contrast ratio (dynamic)5000000:1
Viewing angle, horizontal178 °
Viewing angle, vertical178 °
Display number of colours16.78 million colours
Pixel pitch0.265 x 0.265 mm
Aspect ratio16:9
Digital horizontal frequency30 - 83 kHz
Digital vertical frequency56 - 75 Hz
RGB colour spacesRGB
HD typeFull HD
3D
Supported graphics resolutions1920 x 1080 (HD 1080)
Backlight typeW-LED
Native aspect ratio16:9
Panel typeIPS
Touchscreen
Other features
DisplayLED
TV tuner integrated
Screen format adjustments16:9, Auto
Maximum resolution1920 x 1080 pixels
Number of products included1 pc(s)
Placement supportedHorizontal
Screen saving functions
On/off switch
Ports & interfaces
HDCP
VGA (D-Sub) ports quantity1
DVI-D ports quantity-
DVI-I ports quantity-
HDMI ports quantity2
USB Type-A downstream ports quantity0
Headphone outputs1
Headphone connectivity3.5 mm
HDMI
Multimedia
Built-in speaker(s)-
Built-in camera-
Ergonomics
On Screen Display (OSD)
Plug and Play
VESA mounting
Panel mounting interface- mm
Tilt angle range-5 - 20 °
Height adjustment
Cable lock slot
LED indicatorsPower
Thin Client
Thin client installed-
Power
AC input voltage100 - 240 V
Power consumption (standby)- W
Power consumption (typical)29 W
Power consumption (off)0.3 W
Weight & dimensions
Width (without stand)533 mm
Depth (without stand)30.6 mm
Height (without stand)321.4 mm
Weight (without stand)2500 g
Width (with stand)533 mm
Depth (with stand)151.1 mm
Height (with stand)399.2 mm
Weight (with stand)3570 g
Design
Product colourBlack
CertificationUL(cUL)\nTUV\nFCC-B, CE\nEPA
Market positioning-
Performance
Windows operating systems supported
Packaging content
Cables includedVGA
tregoni më shumë

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth LG IPS237L më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate