InFocus IN116 udhëzues

InFocus IN116
7.7 · 2
PDF udhëzues
 · 35 faqe
Anglisht
udhëzuesInFocus IN116
IN112, IN114, IN114st, IN116

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për InFocus IN116 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Video projektorë dhe është vlerësuar nga 2 njerëzit me një mesatare prej 7.7. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me InFocus IN116 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me InFocus IN116 dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të InFocus IN116 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

InFocus IN116 specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të InFocus IN116.

With both DVI and HDMI ports this display is ready to connect for brilliant HD visuals over a smooth digital connection....
No need to buy external speakers for great audio.  With integrated speakers this display is ready to go once you’re conn...
Convenience in the palm of your hand with a remote control that makes controlling your display easier than ever.
Të përgjithshme
Markë InFocus
Model IN116 | IN116
Produkt Video projektor
EAN 100177421223, 151902974026, 797212961198, 7972129611982, 0100177421223, 0151902974026, 0797212961198, 0163120857593, 0658700925996
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Projector
Projector brightness 2700 ANSI lumens
Projection technology DLP
Projector native resolution WXGA (1280x800)
Screen size compatibility 45 - 303 "
Projection distance 1.41 - 9.66 m
Contrast ratio (typical) 4000:1
Number of colours 1.073 billion colours
Projector brightness (economic mode) 2200 ANSI lumens
Native aspect ratio 16:10
Supported aspect ratios 4:3,5:4,16:9,16:10
Keystone correction, vertical ± 40 °
Matrix size 0.65 "
Horizontal synchronization (min) 31 kHz
Horizontal synchronization (max) 100 kHz
Vertical synchronization (min) 50 kHz
Vertical synchronization (max) 120 kHz
Lens system
Zoom capability
Zoom ratio 1.2:1
Focus Manual
Focal length range - mm
Offset 13 %
Throw ratio 1.47 - 1.83:1
Zoom type Manual
Light source
Service life of light source 5000 h
Lamp power 180 W
Lamp type UHP
Service life of light source (economic mode) 6000 h
Lamp power (economic mode) 150 W
Light source type Lamp
Ports & interfaces
S-Video inputs quantity 1
Composite video in 1
Component video (YPbPr/YCbCr) in 0
Audio (L/R) in -
USB 2.0 ports quantity 1
DVI port
HDMI ports quantity 1
VGA (D-Sub) ports quantity 3
USB connector type Mini-USB B
Serial interface type RS-232
PC Audio in
PC Audio out
HDMI version 1.3
Other features
RS-232 ports 1
Network
Ethernet LAN (RJ-45) ports 0
Ethernet LAN
Wi-Fi
Video
Analog signal format system NTSC,PAL,SECAM
Full HD
Supported graphics resolutions 1920 x 1200 (WUXGA)
Supported video modes 1080i,1080p,480i,480p,576i,576p,720p
3D
Multimedia
Built-in speaker(s)
Number of built-in speakers 1
RMS rated power 2 W
Design
Product colour Black
Cable lock slot
LED indicators
Product type Standard throw projector
Cable lock slot type Kensington
Placement Desktop,Ceiling
Power
Power consumption (typical) 235 W
Power consumption (standby) - W
Power source AC
Power consumption (max) 260 W
Weight & dimensions
Weight 2170 g
Width 284 mm
Depth 235 mm
Height 70 mm
Package weight 3670 g
Package width 330 mm
Package depth 330 mm
Package height 150 mm
Features
Noise level 30 dB
Noise level (economic mode) 28 dB
Certification UL, c-UL, FCC, CE
HDCP -
Preset modes Beige wall,Blackboard,Bright,Cinema,Custom,Presentation,Whiteboard
On Screen Display (OSD) languages CHI (SIMPL),CHI (TR),DAN,DEU,DUT,ENG,ESP,FIN,FRE,ITA,KOR,NOR,POL,POR,RUS,SWE,TUR
Operational conditions
Operating temperature (T-T) 5 - 35 °C
Operating altitude 0 - 3048 m
Packaging content
Remote control included
Cables included AC,VGA
Display
Built-in display
Storage
Card reader integrated
Software
Windows operating systems supported
Mac operating systems supported
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth InFocus IN116 më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate