HTC Butterfly udhëzues

HTC Butterfly
9.3 · 1
PDF udhëzues
 · 213 faqe
Anglisht
udhëzuesHTC Butterfly

Your HTC Butterfly

User guide

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për HTC Butterfly këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Smartfona dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 9.3. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me HTC Butterfly apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Indeksi

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me HTC dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Samsung Galaxy A7 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

HTC Butterfly specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të HTC Butterfly.

Be prepared for brilliant visuals and crisp images with the unforgettable quality of this stunning FHD display.*
Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
When performance is your priority, rely on proven, trusted technology. With the cylindrical lithium-ion battery cell you...
Të përgjithshme
Markë HTC
Model Butterfly
Produkt Smartfon
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit PDF
Display
Display diagonal 5 "
Display resolution 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Touch technology Multi-touch
Touchscreen type Capacitive
Display type LCD
Sensors
Orientation sensor
Proximity sensor
Accelerometer
Ambient light sensor
Processor
Processor frequency 1.5 GHz
Processor family Qualcomm
Processor model S4
Processor cores 4
Storage
RAM capacity 2 GB
Internal storage capacity 16 GB
Compatible memory cards microSD (TransFlash),microSDHC
Camera
Rear camera resolution (numeric) 8 MP
Auto focus
Rear camera flash
Video recording
Video recording modes 1080p
Video stabilizer
Flash type LED
Multi-shot
Front camera resolution (numeric) 2.1 MP
Front camera type Single camera
Rear camera type Single camera
Network
Wi-Fi
Wi-Fi standards Not supported
Bluetooth
Bluetooth version 4.0
2G bands (primary SIM) 850,900,1800,1900 MHz
3G bands supported 850,900,1900,2100 MHz
SIM card capability Single SIM
SIM card type MicroSIM
3G standards HSPA,WCDMA
2G standards EDGE,GPRS,GSM
Mobile network generation 3G
Navigation
GPS (satellite)
Assisted GPS (A-GPS)
GLONASS
Electronic compass
Position location
Multimedia
FM radio
Audio formats supported AAC,AMR,M4A,MP3,OGG,WAV,WMA
Video formats supported 3G2,3GP,AVI,MP4,WMV
Image formats supported -
Ports & interfaces
USB port
HDMI ports quantity -
Headphone connectivity 3.5 mm
Design
Form factor Bar
Product colour Brown
Protection features Water resistant
Subscription
Subscription type No subscription
Messaging
Multimedia Messaging Service (MMS)
Short Message Service (SMS)
Software
Operating system installed -
Platform Android
App distribution platform Google Play
Battery
Battery technology Lithium-Ion (Li-Ion)
Battery capacity 2020 mAh
Talk time (3G) - h
Standby time (3G) - h
Weight & dimensions
Weight 140 g
Width 70.5 mm
Depth 9.08 mm
Height 143 mm
Certificates
Digital Living Network Alliance (DLNA) certified
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth HTC Butterfly më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate