Harman Kardon BDS 375 udhëzues

Harman Kardon BDS 375
7.8 · 1
PDF udhëzues
 · 38 faqe
Anglisht
udhëzuesHarman Kardon BDS 375
BDS
Integrated home theater system
Owners Manual
ENGLISH

Shikoni udhëzuesin për Harman Kardon BDS 375 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori komplete të kinemasë shtëpiake dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 7.8. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Harman Kardon BDS 375 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Harman Kardon dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Harman Kardon t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Convenience in the palm of your hand with a remote control that makes controlling your display easier than ever.
Të përgjithshme
Harman Kardon
BDS 375 | BDS375
kompleti i kinemasë shtëpiake
282922618550
Anglisht
Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Optical drive
Optical disc player typeBlu-Ray player
Disc types supportedBD-RE, CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW
Number of optical discs1 discs
Disc loading typeSlot
Playback disc formatsBlu-Ray video, CD audio
Other features
Built-in HDDNo
Satellite speakers wall mountableYes
Apple docking compatibilityiPod
Battery charge indicatorYes
Battery typeAAA
Deep colour supportYes
TV tuner integrated-
Blu-ray region codeB
DVD region code2
AC adapter includedYes
Headphone connectivity3.5 mm
Volume controlDigital
Wall mountableYes
HDMIYes
Video
3DYes
Video formats supportedMPEG4
Analog signal format systemNTSC, PAL
Audio
RMS rated power130 W
Audio output channels2.1 channels
Audio decodersDolby Digital Plus, Dolby Pro Logic, Dolby TrueHD, DTS-HD, DTS-HD Master Audio
Signal-to-Noise Ratio (SNR)90 dB
Total Harmonic Distortion (THD)0.1 %
Audio formats supportedAAC, MP3, PCM, WAV, WMA
Radio
FM radioYes
Supported radio bandsFM
Radio Data System (RDS)Yes
FM band range87.5 - 108 MHz
Preset stations quantity30
Satellite speakers
Satellite speaker type2-way
Satellite speakers RMS power120 W
Number of satellite speakers2
Satellite speaker frequency range45 - 20000 Hz
Satellite speaker impedance8 Ω
Satellite speaker sensitivity86 dB
Wireless satellite speakers-
Subwoofer
Subwoofer typeActive subwoofer
Subwoofer RMS power200 W
Wireless subwoofer-
Subwoofer driver diameter (imperial)8 "
Subwoofer frequency range45 - 200 Hz
Technical details
Product colourBlack
Karaoke-
USB direct playbackYes
iPod/iPhone dockYes
Network
Wi-Fi-
BluetoothYes
Packaging content
Remote control includedYes
ManualYes
Cables includedAC
Quick start guideYes
Ports & interfaces
HDMI in3
Number of HDMI outputs1
SCART ports quantity0
USB ports quantity1
Component video (YPbPr/YCbCr) out-
S-Video outputs quantity0
FM antennaYes
Digital audio coaxial in1
Digital audio optical in0
Digital audio optical out0
Ethernet LAN (RJ-45) ports1
Digital audio coaxial out0
HDMI version1.4a
USB version2.0
Weight & dimensions
Satellite speaker dimensions (WxDxH)100 x 92 x 243 mm
Satellite speaker weight1000 g
Subwoofer dimensions (W x D x H)267 x 267 x 353 mm
Subwoofer weight9000 g
Power
AC input frequency50 - 60 Hz
AC input voltage220-240 V
tregoni më shumë

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Harman Kardon BDS 375 më poshtë.

Çfarë është HDMI?

HDMI qëndron për ndërfaqe multimediale me definicion të lartë. Një kabllo HDMI përdoret për të transportuar sinjale audio dhe video midis pajisjeve.

Si mund ta pastroj më së miri kompleti i kinemasë shtëpiake time?

Një leckë pak e lagur pastrimi ose një leckë e butë pa pluhur funksionon më së miri për të hequr gjurmët e gishtërinjve. Pluhuri në vendet e vështira për t'u arritur hiqet më së miri me ajër të ngjeshur.

Çfarë është Dolby Atmos?

Dolby Atmos është një teknologji që siguron që tingulli të reflektohet nga tavani në vendin ku po dëgjoni. Kjo bën të mundur krijimin e një efekti 5.1 me vetëm 1 altoparlant.

A është udhëzuesi i Harman Kardon BDS 375 në dispozicion në Shqiptar?

Fatkeqësisht, ne nuk kemi udhëzues për Harman Kardon BDS 375 në dispozicion në Shqiptar. Ky udhëzues është i disponueshëm në Anglisht.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate