Epson Stylus C88+ udhëzues

Epson Stylus C88+
7.1 · 1
PDF udhëzues
 · 44 faqe
Anglisht
udhëzuesEpson Stylus C88+

Epson Stylus C88+

Quick Guide

®

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Epson Stylus C88+ këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Printera dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 7.1. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Epson Stylus C88+ apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Epson Stylus C88+ dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Epson Stylus C88+ t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Epson Stylus C88+ specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Epson Stylus C88+.

Të përgjithshme
Markë Epson
Model Stylus C88+ | C11C617121
Produkt Printer
EAN 0807027544681, 0634392752874, 0778890616914, 0103438590294, 0042215424745, 0012303885505
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Features
Colour
Print head nozzles 180
Printing
Maximum resolution 5760 x 1440 DPI
Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) 23 ppm
Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) 14 ppm
Other features
Print technology Inkjet
Network ready
Media thickness 0.27 mm
Compatible ink types, supplies DURABrite Ultra
Power requirements AC 100-120 V, 50 - 60 Hz, 0.4A
Input & output capacity
Total input capacity 120 sheets
Paper handling
ISO A-series sizes (A0...A9) A4,A5,A6
ISO B-series sizes (B0...B9) B5
Paper tray media types Envelopes,Labels,Photo paper,Plain paper
Non-ISO print media sizes Executive (184 x 267mm),Legal (media size)
Maximum ISO A-series paper size A4
null
System requirements
Compatible operating systems Windows Windows 98se, Me, 2000, XP; Macintosh OS X 10.2+
Ports & interfaces
USB 2.0 ports quantity 1
Weight & dimensions
Width 460 mm
Depth 437 mm
Height 309 mm
Performance
Printing noise level 42 dB
Power
Power consumption (printing) 19 W
Power consumption (standby) 2.5 W
Operational conditions
Storage temperature (T-T) -20 - 60 °C
Recommended operating temperature range (T-T) 10 - 35 °C
Operating temperature (T-T) 50 - 95 °F
Design
Certification UL1950, CSA 22.2 950; FCC 15 B B, CSA C108.8 B
Market positioning Home & office
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Epson Stylus C88+ më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate