Epson EH-TW480 udhëzues

Epson EH-TW480
8.6 · 1
PDF udhëzues
 · 102 faqe
Anglisht
udhëzuesEpson EH-TW480
User’s Guide

Shikoni udhëzuesin për Epson EH-TW480 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Video projektorë dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 8.6. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Epson EH-TW480 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Epson dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Epson t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

With both DVI and HDMI ports this display is ready to connect for brilliant HD visuals over a smooth digital connection....
Easily connect with the convenient DVI port for stunning HD visuals through a high quality and reliable digital connecti...
No need to buy external speakers for great audio.  With integrated speakers this display is ready to go once you’re conn...
Convenience in the palm of your hand with a remote control that makes controlling your display easier than ever.
Të përgjithshme
Epson
EH-TW480 | V11H475140LE
Video projektor
8715946509358, 8715946509365
Anglisht
Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Projector
Projector brightness2800 ANSI lumens
Projection technologyLCD
Projector native resolutionWXGA (1366x768)
Screen size compatibility33 - 318 "
Projection distance1.68 - 2.02 m
Contrast ratio (typical)3000:1
Number of colours16.78 million colours
Keystone correction, horizontal30 °
Keystone correction, vertical30 °
Matrix size0.59 "
Other features
Aspect ratio16:10
RS-232 ports-
Dimensions (WxDxH)295 x 79 x 228 mm
Connectivity technologyWired
F-number (relative aperture)1.58
Lens system
Throw ratio1.3 - 1.56:1
Optical zoom1.2 x
FocusAuto
Focal length range16.9 - 20.28 mm
Offset100 %
Light source
Service life of light source750 h
Lamp power200 W
Lamp typeUHE
Service life of light source (economic mode)5000 h
Light source typeLamp
Ports & interfaces
S-Video inputs quantity1
Composite video in0
Component video (YPbPr/YCbCr) in0
Audio (L/R) in1
USB 2.0 ports quantity2
DVI port
HDMI ports quantity1
VGA (D-Sub) ports quantity1
USB connector typeUSB Type-A, USB Type-B
Network
Ethernet LAN (RJ-45) ports0
Ethernet LAN
Wi-Fi
Video
Analog signal format system-
Full HD
HD-Ready
Supported video modes720p
3D-
Multimedia
Built-in speaker(s)
RMS rated power2 W
Design
Product colourBlack
Cable lock slot
LED indicatorsPower, Y
Cable lock slot typeKensington
Market positioningHome cinema
Power
Power consumption (typical)270 W
AC input voltage100 - 240 V
AC input frequency50 - 60 Hz
Power consumption (standby)3.3 W
Weight & dimensions
Weight2300 g
Package weight3750 g
Package depth361 mm
Package height165 mm
Package width336 mm
Features
Noise level29 dB
Country of originChina
Operational conditions
Operating temperature (T-T)5 - 35 °C
Operating altitude0 - 2286 m
Packaging content
Remote control included
Display
DisplayLCD
Logistics data
Products per pallet72 pc(s)
Quantity per pack1 pc(s)
Pallet gross width800 mm
Pallet gross length1200 mm
Pallet gross height3834 mm
Products per pallet layer6 pc(s)
Products per pallet layer (UK)6 pc(s)
Products per pallet (UK)72 pc(s)
Pallet length (UK)1200 mm
Pallet width (UK)1000 mm
Pallet height (UK)3834 mm
tregoni më shumë

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Epson EH-TW480 më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate