Elo 1593L udhëzues

Elo 1593L
7.1 · 1
PDF udhëzues
 · 25 faqe
Anglisht
udhëzuesElo 1593L

USER MANUAL

Elo Touch Solutions
90 Series Open Frame Touch Displays

Shikoni udhëzuesin për Elo 1593L këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori ekrane dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 7.1. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Elo 1593L apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Elo dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Elo t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
Easily connect with the convenient DVI port for stunning HD visuals through a high quality and reliable digital connecti...
With Display Port, HDMI MHL, and HDMI 2.0 you’ll get all the ports you need to easily connect your device for big screen...
The display is equipped with standard VESA mounting for showcasing on a wall or swivel arm.
Të përgjithshme
Elo
1593L | E176938
ekran
0834619006470
Anglisht
Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display resolution1366 x 768 pixels
Response time10 ms
Contrast ratio (typical)500:1
Viewing angle, horizontal160 °
Viewing angle, vertical160 °
Aspect ratio16:9
Digital horizontal frequency30 - 82 kHz
Digital vertical frequency50 - 75 Hz
Touchscreen typeTable
Supported graphics resolutions640 x 480 (VGA),720 x 400,800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 800 (WXGA),1366 х 768
Display number of colours16.78 million colours
Screen shapeFlat
Touchscreen
Display diagonal15.5 "
Display brightness270 cd/m²
Touchscreen technologyProjected capacitive system
Touch technologyMulti-touch
Display technologyLCD
Panel typeTFT
Design
Product colourBlack
CertificationRCM, cUL, IC, CCC, CE, TUV, VCCI, KCC, CoC, BSMI, UL, FCC, CB, WEEE, IMERC
Other features
Display viewable area (HxV)344.232 x 193.536 mm
Mean time between failures (MTBF)50000 h
Packaging content
Cables includedUSB, VGA
Quick start guide
Power
Power consumption (typical)15 W
Power consumption (standby)1.5 W
Power supply typeAC/DC
Power consumption (off)0.5 W
AC input voltage100-240 V
AC input frequency50 - 60 Hz
Ports & interfaces
VGA (D-Sub) ports quantity1
DisplayPorts quantity1
Number of upstream ports1
Operational conditions
Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
Storage temperature (T-T)-20 - 60 °C
Operating relative humidity (H-H)20 - 80 %
Storage relative humidity (H-H)10 - 95 %
Packaging data
Package weight4620 g
Package width470 mm
Package depth331 mm
Package height175 mm
Ergonomics
Panel mounting interface75 x 75 mm
Number of OSD languages8
On Screen Display (OSD) languagesCHI (SIMPL), CHI (TR), DEU, ENG, ESP, FRE, ITA, JPN
VESA mounting
Wall mountable
Performance
Number of simultaneous touchpoints (Windows 7)10
OmniTapps Multitouch compatibility
NVIDIA G-SYNC
AMD FreeSync
Sustainability
Sustainability certificatesRoHS
Weight & dimensions
Width (without stand)394.7 mm
Depth (without stand)43.4 mm
Height (without stand)242 mm
Weight (without stand)3020 g
Multimedia
Built-in camera
Built-in microphone
tregoni më shumë

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Elo 1593L më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate