Echo Stellar 4G udhëzues

Echo Stellar 4G
8.5 · 1
PDF udhëzues
 · 41 faqe
Anglisht
udhëzuesEcho Stellar 4G

http://www.echomobiles.com

Guide utilisateur
User guide

STELLAR 4G

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Echo Stellar 4G këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Smartfona dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 8.5. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Echo Stellar 4G apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Echo Stellar 4G dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Echo Stellar 4G t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Echo Stellar 4G specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Echo Stellar 4G.

No matter where you stand, an HP IPS monitor delivers clear, vivid images. IPS technology ensures image accuracy and con...
Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
When performance is your priority, rely on proven, trusted technology. With the cylindrical lithium-ion battery cell you...
Të përgjithshme
Markë Echo
Model Stellar 4G | STELLAR 4G NOIR
Produkt Smartfon
EAN 3662515298487, 3662515298470
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal 5 "
Display resolution 1280 x 720 pixels
Screen shape Flat
Display type IPS
Second display
Native aspect ratio 16:9
Touch technology Multi-touch
Other features
Touchscreen
Sensors
Orientation sensor
Processor
Processor frequency 1.3 GHz
Processor family MediaTek
Processor model MT6737
Processor cores 4
Storage
RAM capacity 1 GB
Internal storage capacity 16 GB
Compatible memory cards MicroSD (TransFlash)
Maximum memory card size 32 GB
Camera
Rear camera type Single camera
Rear camera resolution (numeric) 5 MP
Auto focus -
Rear camera flash
Front camera resolution (numeric) 2 MP
Front camera type Single camera
Flash type LED
Video recording
Video recording modes 1080p
Network
SIM card capability Dual SIM
Wi-Fi
SIM card type MicroSIM
2G standards GSM
3G standards WCDMA
Wi-Fi standards 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth
Bluetooth version 4.0
2G bands (primary SIM) 850,900,1800,1900 MHz
3G bands supported 900,2100 MHz
4G bands supported 800,1800,2600 MHz
4G standard LTE
Mobile network generation 4G
Subscription
Subscription type No subscription
Ports & interfaces
USB port
HDMI ports quantity 0
Headphone connectivity 3.5 mm
Software
Operating system installed Android 7.0
Google applications Gmail,Google Chrome,Google Maps,Google Play,YouTube
Platform Android
App distribution platform Google Play
Design
Form factor Bar
Product colour Black
Performance
Fingerprint reader
Video call
Personal info management (PIM) Alarm clock,Calculator,Calendar,Recorder
Flight mode
Personalization Icons,Shortcuts,Themes,Widgets
Themes Wallpapers
Support for contact groups
Speakerphone
Vibrating alert
Packaging content
Quick start guide
Cables included USB
Headset included
AC adapter included
Manual
Weight & dimensions
Weight 148 g
Width 71.5 mm
Depth 8.15 mm
Height 142.8 mm
Battery
Battery technology Lithium-Ion (Li-Ion)
Battery capacity 2400 mAh
Talk time (3G) - h
Standby time (3G) - h
Call management
Call waiting
Call divert
Call hold
Call blocking
Caller ID
Conference call
Speed dialling
Call timer
Messaging
Short Message Service (SMS)
Multimedia Messaging Service (MMS)
Instant messaging (IM)
E-mail
Multimedia
Audio formats supported AMR,MIDI,MP3,WAV
Video formats supported 3GP,AVI,MP4
Image formats supported BMP,GIF,JPG,PNG
FM radio
Navigation
Position location
Assisted GPS (A-GPS) -
GPS (satellite)
Certificates
Head SAR (EU) 0.51 W/kg
Body SAR (EU) 1.45 W/kg
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Echo Stellar 4G më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate