Echo Moon udhëzues

Echo Moon
5.1 · 1
PDF udhëzues
 · 39 faqe
Anglisht
udhëzuesEcho Moon

http://www.echomobiles.com

Guide utilisateur
User guide

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Echo Moon këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Smartfona dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 5.1. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Echo Moon apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Echo Moon dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Echo Moon t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Echo Moon specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Echo Moon.

No matter where you stand, an HP IPS monitor delivers clear, vivid images. IPS technology ensures image accuracy and con...
Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
When performance is your priority, rely on proven, trusted technology. With the cylindrical lithium-ion battery cell you...
Të përgjithshme
Markë Echo
Model Moon | MOONB
Produkt Smartfon
EAN 3662515298432
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal 4.7 "
Display resolution 1280 x 720 pixels
Screen shape Flat
Display type IPS
Second display
Native aspect ratio 16:9
Touch technology Multi-touch
Touchscreen type Capacitive
Other features
Touchscreen
Sensors
Orientation sensor
Processor
Processor frequency 1.3 GHz
Processor family MediaTek
Processor model MT6737
Processor cores 4
Storage
RAM capacity 2 GB
Internal storage capacity 16 GB
Compatible memory cards MicroSD (TransFlash),MicroSDHC
Maximum memory card size 32 GB
Memory card slot type Hybrid slot
Camera
Rear camera type Single camera
Rear camera resolution (numeric) 8 MP
Auto focus -
Rear camera flash
Front camera type Single camera
Front camera resolution (numeric) 2 MP
Flash type LED
Network
SIM card capability Dual SIM
Wi-Fi
SIM card type MicroSIM + NanoSIM
2G standards GSM
3G standards WCDMA
4G standard LTE
Wi-Fi standards 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth
Bluetooth version 4.0
2G bands (primary SIM) 850,900,1800,1900 MHz
3G bands supported 900,2100 MHz
4G bands supported 800,1800,2600 MHz
Mobile network generation 4G
Subscription
Subscription type No subscription
Ports & interfaces
USB port
HDMI ports quantity 0
Headphone connectivity 3.5 mm
Messaging
Short Message Service (SMS)
Multimedia Messaging Service (MMS)
E-mail
Design
Form factor Bar
Product colour Blue
Performance
Personal info management (PIM) Alarm clock,Calculator
Video call
Flight mode
Speakerphone
Vibrating alert
Software
Google applications Gmail,Google Chrome,Google Maps,Google Play
Operating system installed Android 7.0
Platform Android
App distribution platform Google Play
Navigation
Position location
GPS (satellite)
Assisted GPS (A-GPS) -
Multimedia
FM radio
Audio formats supported AMR,MIDI,MP3,WAV
Video formats supported 3GP,AVI,MP4
Image formats supported BMP,GIF,JPG,PNG
Call management
Call waiting
Call divert
Call hold
Call blocking
Caller ID
Conference call
Speed dialling
Call timer
Battery
Battery technology Lithium-Ion (Li-Ion)
Battery capacity 1800 mAh
Talk time (3G) - h
Standby time (3G) - h
Weight & dimensions
Weight 119 g
Width 67 mm
Depth 7.9 mm
Height 139 mm
Packaging content
Cables included USB
Warranty card
AC adapter included
Headset included
Manual
Certificates
Head SAR (EU) 0.65 W/kg
Body SAR (EU) 1.69 W/kg
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Echo Moon më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate