Doro PhoneEasy 740 udhëzues

Doro PhoneEasy 740
9.1 · 1
PDF udhëzues
 · 9 faqe
Anglisht
udhëzuesDoro PhoneEasy 740

DoroExperience

®

Manager

forDoroPhoneEasy
®
740
English

Udhëzues

Shikoni udhëzuesin për Doro PhoneEasy 740 këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori Celularë dhe është vlerësuar nga 1 njerëzit me një mesatare prej 9.1. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Doro PhoneEasy 740 apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Doro PhoneEasy 740 dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Doro PhoneEasy 740 t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Doro PhoneEasy 740 specifikimet

Më poshtë do të gjeni specifikimet e produktit dhe specifikimet udhëzuese të Doro PhoneEasy 740.

Intuitive touchscreen technology lets you control your PC right from the screen. And the vibrant 1980 x 1200 resolution ...
When performance is your priority, rely on proven, trusted technology. With the cylindrical lithium-ion battery cell you...
Të përgjithshme
Markë Doro
Model PhoneEasy 740 | 380324
Produkt Celular
EAN 7322460062033, 7322460062040
Gjuha Anglisht
Lloji i skedarit Udhëzuesi i përdoruesit (PDF)
Display
Display diagonal 2.63 "
Display resolution 320 x 480 pixels
Touch technology -
Other features
Touchscreen
Ringer type MP3
T9 text input
Phonebook capacity 500 entries
Storage
Compatible memory cards microSDHC
Maximum memory card size 32 GB
Internal storage capacity - GB
Camera
Rear camera resolution (numeric) 5 MP
Rear camera flash
Flash type LED
Auto focus
Video recording
Rear camera type Single camera
Network
Wi-Fi -
Wi-Fi standards -
Data network 3G
2G bands (primary SIM) 850,900,1800,1900 MHz
Bluetooth
SIM card capability -
Mobile network generation 3G
Ports & interfaces
USB port
Headphone connectivity 3.5 mm
HDMI ports quantity 0
Messaging
Multimedia Messaging Service (MMS)
E-mail
Text prediction system type T9
Short Message Service (SMS)
Text prediction system
Performance
Video call -
Personal info management (PIM) Alarm clock,Calculator,Calendar,Converter,Countdown timer,Games,Notes
Speakerphone
Multimedia
FM radio
Audio formats supported AAC,AAC+,MP3,WAV,WMA
Video formats supported 3G2,3GP,MPEG4,WMV
Supported video modes -
Image formats supported -
Battery
Battery technology Lithium-Ion (Li-Ion)
Battery capacity 1450 mAh
Talk time (2G) 12 h
Standby time (2G) 350 h
Talk time (3G) - h
Standby time (3G) - h
Weight & dimensions
Weight 149 g
Width 56 mm
Depth 18 mm
Height 116 mm
Subscription
Subscription type No subscription
Design
Product colour Black
Form factor Bar
Navigation
GPS (satellite)
Position location
Sensors
Orientation sensor -
Processor
Processor frequency - GHz
Software
Operating system installed -
Packaging content
Quick start guide
Call management
Call hold
tregoni më shumë

Pyetje të Shpeshta

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Doro PhoneEasy 740 më poshtë.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate