Apple iPad udhëzues

Apple iPad
8.5 · 7
PDF udhëzues
 · 190 faqe
Anglisht
udhëzuesApple iPad

User Guide

www.hp.com/videos/LaserJet
www.hp.com/support/colorljM479MFP

HP Color LaserJet Pro MFP M479

Shikoni udhëzuesin për Apple iPad këtu, falas. Ky udhëzues hyn në kategori tableta dhe është vlerësuar nga 7 njerëzit me një mesatare prej 8.5. Ky udhëzues është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: Anglisht. A keni ndonjë pyetje në lidhje me Apple iPad apo keni nevojë për ndihmë? Bëni pyetjen tuaj këtu

Keni nevojë për ndihmë?

A keni një pyetje në lidhje me Apple dhe përgjigja nuk është në udhëzues? Bëni pyetjen tuaj këtu. Jepni një përshkrim të qartë dhe gjithëpërfshirës të çështjes dhe pyetjes suaj. Sa më mirë të përshkruhet problemi dhe pyetja juaj, aq më e lehtë është për zotëruesit e tjerë të Apple t'ju japin një përgjigje të mirë.

Numri i pyetjeve: 0

Tableta Apple iPad ka një frekuencë procesori prej 1 GHz. Nuk ka një lexues kartele të integruar. Kapaciteti i saj i brendshëm për ruajtjen është 64 GB. Shfaqja diagonale është 9.7 ". Rezoluta e shfaqjes është 1024 x 768 piksela. Ka një mikrofon të ndërtuar. Form atet audio si AAC, MP3, WAV janë të përkrahura. Bluetooth është i pranishëm në këtë tablet. Versioni i Bluetooth është 2.1+EDR. GPS (satelit) gjithashtu është i pranishëm. Tableta Apple iPad ka 1 port USB 2.0. Nuk ka port RJ-45 për Ethernet LAN. Pjesë e së ashtuquajturës "familje iPad", kjo tabletë është e dizajnuar për të ofruar shumëzeshin e performancës. Me një ekran të madh 9.7 "dhe rezolutë shumë të lartë, fërkimi i syve u ndjehet minimal gjatë leximit të librit elektronik ose shfletimit të faqeve në internet. Gjithashtu, përdorimi i një memorie të brendshme prej 64 GB lejon përdoruesit të ruajnë shumë fotografira dhe muzikë në tabletë pa nevojën e një hard disk përkatës. Bluetooth dhe GPS janë ndër karakteristikat që e bëjnë Apple iPad përshtatshme për përdorimin e aplikacioneve të orientuara drejt lëvizjes, siç janë marrëdhëniet me klientët ose gjetja e rrugës gjatë udhëtimit. Si të gjitha tabletat e prodhuara nga Apple, iPad-i gjithashtu ofron një konstruksion të qëndrueshëm dhe të mirë organozuar, duke siguruar një përvojë të qëndrueshme për përdoruesin.

Get the thin device you want without sacrificing battery life. The lithium polymer battery delivers the same long-lastin...
Të përgjithshme
Apple
iPad | MC497
tablet
0885909462919
Anglisht
Udhëzues përdoruesi (PDF), Broshura e produktit (PDF)
Processor
Processor frequency1 GHz
Processor model-
Memory
Internal memory- GB
Internal memory type-
Storage
Card reader integratedNo
Internal storage capacity64 GB
Display
Display diagonal9.7 "
Display resolution1024 x 768 pixels
Audio
Built-in microphoneYes
Media formats
Audio formats supportedAAC, MP3, WAV
Network
BluetoothYes
Bluetooth version2.1+EDR
Mobile network connectionYes
Mobile network generation3G
Performance
GPS (satellite)Yes
Position locationYes
Ports & interfaces
USB 2.0 ports quantity1
Ethernet LAN (RJ-45) ports0
Headphone outYes
Microphone inYes
DC-in jackYes
Other features
Docking connectorNo
Compatible operating systemsMac OS X v10.5.8 +\nWindows XP, Vista, 7
Operating temperature (T-T)32 - 95 °F
Weight & dimensions
Height242.8 mm
Weight730 g
Depth13.4 mm
Width189.7 mm
Operational conditions
Operating relative humidity (H-H)5 - 95 %
Operating temperature (T-T)0 - 35 °C
Battery
Battery technologyLithium Polymer (LiPo)
Battery life (max)10 h
Power
AC adapter power25 W
Design
Form factorSlate
Product colour-
tregoni më shumë

Nuk mund ta gjeni përgjigjen e pyetjes suaj në udhëzues? Ju mund të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj te Pyetje dhe Përgjigje të Shpeshta rreth Apple iPad më poshtë.

Nga se varet shpejtësia e shkarkimit në internet?

Shpejtësia e shkarkimit në internet varet nga lloji i lidhjes që keni. Nëse keni një lidhje 25 Mb/s kjo do të thotë që teorikisht duhet të jeni në gjendje të shkarkoni 25 MB në sekondë.

Cilat dimensione të ekranit ka tablet i imi?

Madhësia tablet zakonisht shprehet në inç, 1 inç është 2.54 centimetra. Madhësia është madhësia diagonale tablet, kështu që ju matni ekranin nga poshtë majtas dhe lart majtas djathtas.

Sa është pesha e Apple iPad?

Apple iPad ka një peshë prej 730 g.

Cila është madhësia e ekranit të Apple iPad?

Madhësia e ekranit të Apple iPad është 9.7 ".

Sa është lartësia e Apple iPad?

Apple iPad ka një lartësi prej 242.8 mm.

Cila është rezolucioni i ekranit të Apple iPad?

Rezolucioni i ekranit të Apple iPad është 1024 x 768 pixels.

Sa është gjerësia e Apple iPad?

Apple iPad ka një gjerësi prej 189.7 mm.

Cila është thellësia e Apple iPad?

Apple iPad ka një thellësi prej 13.4 mm.

Sa kapacitet ruajtje kanë Apple iPad?

Apple iPad ka 64 GB kapacitet të ruajtjes.

A është udhëzuesi i Apple iPad në dispozicion në Shqiptar?

Fatkeqësisht, ne nuk kemi udhëzues për Apple iPad në dispozicion në Shqiptar. Ky udhëzues është i disponueshëm në Anglisht.

A nuk është listuar pyetja juaj? Bëni pyetjen tuaj këtu

Nuk ka rezultate